Öğretmenlerimiz

Alper Kul (Kimya)

Kimya derslerini ezberletmeden, öğrencilerin anlayabileceği ve hayatları boyunca akıllarında tutabilecekleri yollarla öğreterek bu dersi zevkli hale getiriyorum. Sınavlarınızda başarıya ulaşmak ve zorlandığınız her türlü soru tarzını kolaylaştırmak için Hoca Çözsün'deyim.

 

Burçin Oral (Matematik / Geometri)

Öğrencilerimizin matematik ile ilgili bütün sorularına cevap verip, anlamadıkları konuları anlayabilecekleri bir dille anlatarak onlara başarıya giden yolda yardımcı oluyorum. Hoca Çözsün çatısı altında yeni öğrencilerle buluşmak ve onlara matematiği anlatmak benim için hayatın çok önemli bir parçası.  

Çağrı Zincir Tünaydın (Biyoloji/Fen ve Teknoloji)

Biyoloji ve Fen ve Teknoloji dersini öğrencilerin de sevmesini ve gerçekten öğrenmesini istediğim için Hoca Çözsün'deyim.

 

 

Deneme Öğretmeni

Ücretsiz deneme derslerimizi, deneme öğretmeni ile kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz bir zaman için randevu almak.

Diler Akkor (Biyoloji / Fen ve Teknoloji)

Ege Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Öğrencilerimize Biyoloji ile Fen ve Teknoloji derslerini sevdirmek ve bu derslerdeki başarılarını yükseltmek, sınavlarından yüksek not almalarını sağlamak beni en çok mutlu eden şeylerden birisi. 

Ercan Balkan (Matematik / Geometri)

Matematik ve Geometri derslerini ezberletmeden, öğrencilerin anlayabileceği ve hayatları boyunca akıllarında tutabilecekleri yollarla öğreterek bu dersi zevkli hale getiriyorum. Sınavlarınızda başarıya ulaşmak ve zorlandığınız her türlü soru tarzını kolaylaştırmak için Hoca Çözsün'deyim.

 

Erhan Koşti (Matematik / Geometri)

Matematik dışarıdan görüldüğü gibi korku duyulacak ve sizleri zorlayacak bir ders değildir. Aksine eğlenceli, neşeli ve insanı dinlendiren bir uğraştır. Sizler de matematiği severek öğrenmek istiyorsanız Hoca Çözsün'de birlikte çalışabiliriz. 

Fatma Köseler (Kimya)

Lise öğrencileri için zorlayıcı bir ders olabilen Kimya'daki bilinmeyenleri anlatmak, deneysel verilerle öğrencilerin kafasındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve kalıcı bilgi sağlamak için buradayım. Kimya dersi ile ilgili takıldığınız konuları, çözemediğiniz soruları bana sorabilir ve derslerinizde başarılı olabilirsiniz.

 

Funda Larkın (İngilizce)

İngilizce derslerini ezbere dayatmadan akılda kalıcı uygulamalar ile öğrencilerime öğretiyorum. Sadece teorik olarak değil, pratiğe de önem vererek öğrencilerin sadece sınavlarda başarılı olabilmelerini değil, İngilizce'yi öğrenmelerine yardımcı oluyorum. Siz de İngilizce derslerinde başarılı olmak ve kalıcı bir İngilizce bilgisine sahip olmak istiyorsanız Hoca Çözsün'de buluşabiliriz.  

İbrahim Yarar (Coğrafya / Sosyal Bilgiler)

Coğrafya ve Sosyal Bilgiler derslerini alışılagelen klişe anlatımlarla değil, öğrencinin rahatlıkla kavrayabileceği ve ders işlemekten zevk alacağı bir konsept ile anlatıyorum. Ülkemizi ve coğrafi terimleri öğrenmek, sınavlarda başarılı olmak için Hoca Çözsün'de buluşalım. 

Merve Özel (İngilizce)

Günümüzde çağın gerekliliği olan İngilizce'yi öğrenciler için zevkli hale getirerek anlatıyor, teorik ve pratik olarak sınavlarından başarıyla ayrılmalarına, anlamadıkları konuları anlatarak kaçırdıkları yerleri öğrenmlerine ve Yabancı Dil Sınavları'na hazırlanmalarına yardımcı oluyorum.  

Nadide Çetin (Fizik / Fen ve Teknoloji)

Celal Bayar Üniversitesi Fizik Öğretmenliği bölümünü bitirdim. Sayısal öğrencileri için oldukça önemli bir yer tutan Fizik dersini onlara kolay ve akıcı bir dille anlatmak, sevdirmek ve soru çözümlerinde pratik yolları göstermek için Hoca Çözsün'deyim. Artık Fizik dersi ile ilgili hiç bir sıkıntınız kalmayacak.
 

Neslihan Avseren (Felsefe / Rehberlik)

Felsefe alanında çalışmak, filozofların fuhunu anlamak ve bir filozof gibi düşünmek isteyen herkesi HOCA ÇÖZSÜN'e beklerim.

Nurselin Güven (Matematik / Geometri)

Öğrencilerin en çok zorlandıkları ders olan Matematik ve Geometri'yi onlara sevdirmek, pratik çözüm yollarını anlatmak ve başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için Hoca Çözsün'deyim. 

Onur Günder (Fizik / Fen ve Teknoloji)

Lise öğrencileri için Fizik, ilk-orta öğretim öğrencileri için Fen ve Teknoloji derslerinde bilgi ve birikimimi anlaşılabilir bir dille, soru kalıplarına bağlı kalmadan konu bazlı anlatıyorum. Öğrencilere ezbere formüller aşılamaktansa, gidişatı kavratmayı ve kendi çözüm yollarını ortaya çıkartmalarını sağlıyorum. 

 

Saadet İnekçi (Felsefe / Rehberlik)

Sınav stresi, çalışma teknikleri ya da diğer özel sorunlarınız için her zaman size yol gösterecek bir uzmana ihtiyacınız olacak. Birlikte öğrenim hayatınızda aşılabilecek sorunları çözebilir ve sınavlarda nasıl başarılı olabileceğinizi konuşabiliriz.Ayrıca; Felsefe, mantık ve psikoloji derslerinde de sizlere yardımcı olabilmek için Hoca Çözsün'deyim. Hepinizi bekliyorum.

Sevda Özgüvenç Akkoç (İktisat/Ekonometri)

KPSS, Kurum Sınavları, Banka Sınavları gibi önemli sınavlara HOCA ÇÖZSÜN ile hazırlanmak en isabetli karardır. Siz değerli öğrencilerimi bekliyorum.

Sıla Harman (Matematik / Geometri)

İlk ve orta öğretim öğrencilerinin okul sınavları ve TEOG öncesi matematik ile geometriyi eksiksiz biçimde öğrenmelerini, farklı soru stilleri ile alıştırma yapmalarını ve konulara tamamen hakim olmalarına yardımcı olmak için Hoca Çözsün'deyim.   

Sinem Topçu (Biyoloji / Fen ve Teknoloji)

Adnan Menderes Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunuyum. Uşak Üniversitesinde Pedagojik Formasyon Eğitimi aldım. Çoğu öğrenci için sevilmeyen Biyoloji dersini sevdireceğimden emin olabilirsiniz. Konu anlatımı,  soru çözümü için istediğiniz zaman buradayım. Yeter ki siz çalışmak isteyin..

Taha Kemal Şile (Tarih / T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük)

Tarih, T.C İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük derslerini ezbere dayanmadan faydalı ve akılda kalıcı bilgiler eşliğinde öğrencilerimize öğretiyorum. Tarihe sizinle birlikte yolculuk etmek için Hoca Çözsün'de buluşalım. 

Tuğba Darbaz (İngilizce)

İngilizce'yi öğrenmek, akıcı bir dille konuşmak, konuları eksiksiz olarak öğrenmek ve sınavlarınızda başarılı olabilmeniz için Hoca Çözsün'deyim. Müfredata bağlı olarak kolayca İngilizce'yi anlamanızı ve öğrenmenizi sağlıyor, akılda kalıcı görsel örnekler ile İngilizce'yi sevmenize yardımcı oluyorum.   

 

Türkan Alpaslan (Kimya)

Kimya korkulacak bir ders değil tam tersine sevilecek ve zevk alınacak bir derstir. Bunu anlamak için HOCA ÇÖZSÜN de sizi bekliyorum.

Yasemin Avseren (Türkçe / Türk Dili ve Edebiyatı)

Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunuyum. Öğrencilerimizin Türkçe ile ilgili bütün sorularına cevap verip, anlamadıkları konuları anlayabilecekleri bir dille anlatarak onlara başarıya giden yolda yardımcı oluyorum. Hoca Çözsün çatısı altında yeni öğrencilerle buluşmak ve onlara Türkçe'yi anlatmak benim için hayatın çok önemli bir parçası. 

 

Yusuf Avseren (Matematik / Geometri)

Öğrencilerimizin matematik ile ilgili bütün sorularına cevap verip, anlamadıkları konuları anlayabilecekleri bir dille anlatarak onlara başarıya giden yolda yardımcı oluyorum. Hoca Çözsün çatısı altında yeni öğrencilerle buluşmak ve onlara matematiği anlatmak benim için hayatın çok önemli bir parçası. 

Zeynep Dereköy (Matematik/Geometri)

Matematik ve Geometri derslerini çok yalın bir dille ve gerçek hayattaki kullanım karşılıkları ile anlattığım için öğrencilerim daha iyi anlamakta ve içselleştirmektedir. Bu sayede daha başarılı olmakta ve özgüvenlerini kazanmaktadırlar. Bu deneyimlerimi siz değerli öğrencilerimle paylaşmak için Hoca Çözsün'deyim.